ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  12 листопада
  14:00

  Бізнеси, які надають сервіс на території клієнта, добре знайомі з викликами організації роботи, оперативного вирішення питань та підтримки польових співробітників. Для таких компаній підвищення продуктивності мобільних команд і якості обслуговування клієнтів – стратегічно важливе завдання.

  Що може убезпечити роботу та підвищити ефективність такого бізнесу? Наприклад, автоматичне планування задач для виїзних команд, оперативний розподіл клієнтських заявок, оптимізація маршрутів технічного працівника, а також передача йому інструкцій і робочих завдань, які можна оновлювати в режимі реального часу на будь-якому пристрої.

  Подібна організація роботи знижує ризики і підвищує якість послуг виробників обладнання, постачальників медичних послуг, бізнесів з техобслуговування та ремонту, телекомунікаційних та багатьох інших компаній.

  Рішення Dynamics 365 Field Service допомагає бізнесам перетворити операції в цифровий формат і надавати якісний сервіс на локації клієнта: вдома, в офісі або в іншому місці. Програма поєднує автоматизацію робочого циклу, планування і мобільність, дозволяє підтримувати польових співробітників, коли вони надають послуги на виїзді.

  12 листопада на вебінарі «Забезпечення якості обслуговування клієнтів за допомогою інструментів Dynamics 365 Field Service» експерти SMART business продемонструють, як ви можете використовувати цифрове рішення для вашого бізнесу, щоб підвищити рівень сервісу, швидкість обслуговування і прибутковість.

  Програма вебінару:

  Основна концепція і складові модуля
  Dynamics 365 Field Service

  Створення та робота з Work Orders.
  Резервування ресурсів

  Резервування ресурсів


  Використання інструменту
  Universal Resource Scheduling (URS) для призначення ресурсів на завдання

  Використання Field Service Mobile для виїзного обслуговування клієнта

  Застосування інструментів
  Dynamics 365 Field Service на практиці

  Спікер
  Спікер:


  Леся Проценко

  CRM-консультант,
  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google 

  Back to Top