Курси Microsoft Dynamics

  • Надійні та ефективні рішення для вашого бізнесу


    Microsoft Dynamics — гнучкі та потужні бізнес-рішення для управління ресурсами підприємства (ERP) та взаємовідносинами з клієнтами (CRM), які допомагають підвищувати продуктивність роботи та відкривають нові можливості для розвитку вашого бізнесу.

  • microsoft-dynamics

На ваш вибір тренінги з таких напрямків

Календар тренінгів з продуктів Microsoft Dynamics

  • Ведеться набір групи

Якщо ви знаєте про Dynamics і хочете підвищити ефективність управління бізнесом за допомогою технологій 21 століття – запрошуємо вас відвідати курси Microsoft Dynamics.

Dynamics – це професійне середовище для керівників компанії, для грамотного запровадження обліку за витратами/щомісячним прибутком, спілкування з клієнтами та створення стратегії просування на основі аналізу даних. Можливості Dynamics залежать від того, наскільки людина володіє навичками роботи з програмою. Курси Microsoft Dynamics проводять професіонали, які брали участь у розробці CRM-систем та знають як ніхто інший про всі секрети роботи з сервісом Microsoft.

Щоб максимально просто й одночасно ефективно навчитися працювати з CRM, ми розбили  курси Microsoft Dynamics на кілька етапів Пройшовши курси, ви навчитеся професійно встановлювати та розгортати систему Dynamics, швидко доповнювати функціонал та налаштовувати конфігурацію CRM строго під вимоги компанії.

Також вам покажуть на реальних прикладах, як за допомогою Dynamics вести облік угод із клієнтами (для відділу продажів), створювати інструменти для щомісячного звіту (бухгалтерія) та вести аналіз змін на ринку (дана функція необхідна для відділу реклами). Курси Microsoft Dynamics навчать ваших консультантів та службу підтримки швидко та ефективно впроваджувати необхідні інструменти, які сприяють зростанню компанії!