Центр сертифікации

На період карантину центр сертифікації працює у звичайному режимі.
Всі запобіжні заходи дотримані.
Засоби особистого захисту та дезінфекції надаються кожному гостю.


  • Підтвердіть свої знання та навички


    Складайте іспити та користуйтесь послугами провайдерів сертифікаційного тестування PSI (Nextec), SCANTRON, Certiport, Pearson VUE та Prometric у сертифікаційному центрі SMART business school.

  • certificate

Провайдери сертифікаційного тестування

  • certiport-authorized-testing-center-sm
  • pearson-vue-authorized-test-centre-sm
  • prometric-authorized-test-center-sm

Сучасний ринок цифрових технологій апріорі потребує сертифікації ІТ-фахівців, адже це офіційне підтвердження рівня кваліфікації працівника. Якщо ви маєте відношення до цієї сфери, сертифікація ІТ-фахівця дозволить вам спокійно спілкуватися з колегами з інших країн та відкриє додаткові можливості професійного зростання. Навіть якщо ви хочете працювати виключно в українських студіях, то зіткнетеся з тим, що більшість компаній вважаються «дочірніми».

SMART business school пропонує вам скласти іспит та отримати сертифікацію ІТ-фахівця. Ми співпрацюємо зі світовими провайдерами українських сертифікаційних центрів: Castle Worldwide з більш ніж 25-річним досвідом, які й видають рекомендаційні документи в усьому світі; Certiport – із наявністю 12 000 офіційних центрів; Perason VUE – з вендорами Microsoft, Cisco System та Oracle. Також ви можете отримати сертифікацію ІТ-фахівця від Prometric.