Вебінари та курси

Календар подій

  • Тренінги з управління змінами

   Компанія SMART business у співпраці з компанією СhangeImpulse проводить навчальні курси з управління змінами, які дають можливість учасникам отримати системне уявлення про Управління змінами та різні міжнародні методології Change management.

 • Дізнатися більше

  • Тренінги з Бізнес-аналізу

   Компанія SMART business у співпраці з Київським відділенням Міжнародного інституту бізнес-аналізу (IIBA) проводить навчальні курси з бізнес-аналізу, які дають можливість учасникам систематизувати їхні наявні знання та досвід з бізнес-аналізу, познайомитися з термінологією, що базується на стандартах Business analysis Body of Knowledge ® (BABOK®), а також отримати сертифікацію ECBA.

 • Дізнайтеся більше

SMART business school чекає на всіх охочих на бізнес-тренінгу з розвитку ІТ-навичок. Ми запрошуємо випускників ВНЗ на відкриті семінари, де професіонали з багаторічним досвідом навчають навичкам роботи з додатками Microsoft (крім того, це можливість знайти однодумців та майбутніх колег). Наша команда прагне створити спільноту спеціалістів, для яких такий бізнес-тренінг стане відправною точкою на шляху до розвитку українського ІТ-ринку.

У стінах SMART business school проходять інтенсивні курси з програмування (багато наших випускників на сьогоднішній день працюють в ІТ-компаніях) та тренінги для керівників з управління проєктами (ми навчаємо грамотно розподіляти та відслідковувати ресурси за допомогою професійної CRM від Microsoft).

Ми проводимо тренінги у Києві у співпраці зі спеціалістами IIBBA (інституту бізнес-аналізу), які навчать вас систематизації отриманої інформації та основ бізнес-аналізу (Microsoft пропонує інструмент BI Dynamics для використання отриманих знань). Кожен студент після складання іспитів отримує офіційний сертифікат!