Курси управління проєктами

  • Комплексний підхід до досягнення поставленої мети


    Управління проєктами — галузь діяльності, під час якої визначаються і досягаються чіткі цілі проєкту під час балансування між обсягом робіт, ресурсами (такими як гроші, праця, матеріали, енергія, простір та ін.), часом, якістю та ризиками.

  • project-manager

На ваш вибір тренінги з таких напрямків

Календар тренінгів з управління проєктами

SMART business пропонує керівникам компаній пройти курси управління проєктами для отримання навичок налаштування бізнес-процесів та делегування ресурсів фірми. Курси з управління проєктами проводять досвідчені фахівці, серед яких представники PMI (школи професійного менеджменту).

Кожен наш студент отримує необхідні знання для грамотної розробки стратегії ведення бізнесу, а на додаток – ми навчаємо максимальній оптимізації робочих процесів за допомогою інструментів Microsoft.

Менеджерам проєктів пропонуємо пройти курси poject management та семінари з ухилом на методику Microsoft Dynamics Sure Step. Подібна технологія дозволяє досягти поставлених цілей швидше, адже за своєю суттю це грамотний розподіл роботи на кілька етапів за допомогою платформи Microsoft Dynamics.

Курси управління проєктами для менеджерів поділені на кілька рівнів. В рамках навчання ми розглядаємо теорію та моделюємо конкретні ситуації, які дозволять студентам спробувати себе у ролі менеджера проєкту та навчитися справлятися з будь-якими завданнями у максимально стислий термін.