Новинки осені в Teams, баланс work-life у Viva та об’єднання з Dynamics 365 – GetSmart.com.ua

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇEvent Details


  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації
  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  26 жовтня
  11:00

  Привіт, друзі!

  На цьому вебінарі окрім оновлень Teams, що з’явились у вересні, пропонуємо вам звернути увагу на інші флагманські продукти Microsoft, котрі або вже безшовно інтегровані з Teams, або будуть інтегровані у найближчому майбутньому.

  Чи не найголовніша новина осені: Microsoft продовжує розширювати можливості Teams, даючи можливість працювати з даними Dynamics 365 навіть тим користувачам, котрі не мають ліцензій Dynamics 365. Тобто кожен співробітник з платною ліцензією Teams отримує доступ до даних Dynamics 365 для читання та дій за визначеними сценаріями.

  Про сценарії використання так званого “колабораційного додатку” та про те, для яких конкретно систем із усього сімейства Dynamics 365 буде доступна ця інтеграція, розкаже Тарас Тумановський на вебінарі.

  Також будемо говорити про Microsoft Viva і чому платформи, що покращують добробут та ефективність співробітників, набирають популярність. Про доступність модулів Insights, Connections, Learning і Topics, їхню вартість та користь для вашої компанії розкажемо на вебінарі 26 жовтня.

  Програма:

  Новинки вересня у Microsoft Teams

  Яким чином Microsoft обєднує CRM та платформу для спільної роботи

  Яка функціональність Dynamics 365 стане доступною в Microsoft Teams  Чи готова Microsoft Viva до виходу на ринок України

  Яка функціональність Dynamics 365 вже є у вашому Teams

  Спікер

  Тарас Тумановськкий

  Business Application DevOps,

  SMART business

  IT-експерт з 7-річним стажем роботи в сфері телекомунікацій. Має досвід в організації call-центрів, побудові IoT-пристроїв моніторингу та супроводі циклу розробки і впровадження програмного забезпечення.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook 

  Back to Top