ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  18 лютого
  14:00

  Ми так звикли переключатись між різними додатками під час роботи, що навіть не помічаємо, скільки корисного часу займає ця, на перший погляд миттєва, дія. А тепер уявіть, що коли ви зосереджені на конкретному завданні, всі потрібні вам ресурси – повідомлення, зустрічі, нотатки, документи та зв'язок із колегами – знаходяться в одному місці.

  Чи відомо вам, що Microsoft Teams тісно пов'язаний із SharePoint? Наприклад, для кожної команди в Teams автоматично створюється сайт на SharePoint. А завантажені у Teams файли автоматично зберігаються у бібліотеці документів на платформі.

  SharePoint – це більше, ніж веб-сайти, сторінки, бібліотеки та списки. З виділеною екосистемою для розробки, посилений можливостями Power Platform, він залишається лідером для управління корпоративними документами. А Teams – це більше, ніж просто чат та відеозв’язок. Це платформа, яка розширюється додатками Microsoft і користувацькими програмами, та суттєво підвищує ефективність комунікації команд, підрозділів та компаній. Ці два додатки формують ідеальну інтегровану платформу для безшовного середовища співпраці.

  Миттєвий доступ до файлів, сайтів, списків, статей на SharePoint через Teams. Єдині протоколи безпеки. Миттєві сповіщення та новини. Спільне редагування документів у Teams. Як ще ви бажаєте розширити досвід роботи та вдосконалити комунікацію вашої команди? Немає обмежень! Інтеграція SharePoint та Teams допоможе вам зробити цільову інформацію та ресурси доступними для користувачів та підвищити ефективність їхньої роботи.

  Як саме використати синергію SharePoint та Microsoft Teams у вашій компанії, як реалізувати актуальні сценарії та можливості такої інтеграції ви дізнаєтесь вже 18 лютого на вебінарі «Teams & SharePoint як єдина точка доступу до інформаційних ресурсів компанії».

  Програма вебінару:

  SharePoint Online – технологія #1 для управління корпоративною інформацією

  Корпоративний портал на базі SharePoint для управління ресурсами та спільної роботи

  SharePoint & Teams: переваги інтеграції для ефективної командної взаємодії


  Сценарії інтеграції SharePoint & Teams: SharePoint Pages, Sites, Lists, Libraries в Teams

  Сценарії інтеграції SharePoint & Teams: SharePoint Docs в Teams Tab. SharePoint News в Channel

  Корпоративний портал у Teams. Демонстрація реальної SharePoint & Teams інтеграції

  Спікер
  Спікери:


  Олександр Артем'єв

  SharePoint Consultant,
  SMART business


  Володимир Москаленко

  Product Owner/ Systems Architect,
  SMART business
  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google

  Back to Top