ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  24 березня
  11:00

  Чи цікаво вам дізнатися про корпоративну телефонію з точки зору вашого IT-департаменту? Які існують рішення для голосового трафіку станом на 2021 рік?

  На вебінарі «Teams Calling: нові можливості для корпоративної телефонії» ви отримаєте базові знання для поглибленого розуміння роботи АТС. Спікер розповість про нове покоління телефонії – voice over IP, пояснить, чому на старті важливо розуміти, скільки людей будуть одночасно використовувати АТС, які канали комунікації будуть використовуватися та як IVR полегшує життя контакт-центру.

  Також ви дізнаєтеся більше про Microsoft Teams Calling, який дозволяє користувачам здійснювати та приймати дзвінки. Раніше платформа Teams сприймалася як інструмент внутрішньої комунікації, але за останні 3 роки Microsoft трансформувала Teams у потужну корпоративну телефонну систему.

  Тепер платформа підсилена можливостями автоматичної телефонної станції (АТС). Користувачі можуть не лише здійснювати та приймати дзвінки, але й також об'єднувати збори, чати і багато іншого для створення справжнього рішення для уніфікованих комунікацій.

  Сьогодні Microsoft Teams Calling – єдина, проста у використанні система для всіх комунікацій на одному пристрої. 24 березня ви дізнаєтеся, як впровадження платформи Teams в якості бізнес-АТС та використання її функцій телефонного зв'язку принесе додаткові вгоди вашому бізнесу та підвищить ефективність роботи.

  Програма вебінару:

  Чим VoIP відрізняється від аналогової телефонії

  Що таке АТС та які вимоги до системи найбільш важливі

  Чим зручна технологія SIP і чому світ переходить на Web RTC


  Ліцензування та доступність рішень для голосового трафіку

  Teams Phone System: дзвінки в конференцію, дзвінки з Teams на будь-які пристрої, підключення вашої телефонії (Cisco, Asterisk, Avaya)

  Як стандартні функції телефонії перемістилися в Teams

  Спікер

  Тарас Тумановский

  Business Application DevOps

  SMART business

  IT-експерт з 7-річним стажем роботи в сфері телекомунікацій. Має досвід в організації call-центрів, побудові IoT-пристроїв моніторингу та супроводі циклу розробки і впровадження ПЗ.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google 

  Back to Top