ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  18 серпня
  11:00

  Чи знаєте ви наскільки точно ваша компанія рухається у напрямку досягнення глобальних цілей? Як пов’язуєте цей шлях з індивідуальними цілями співробітників?

  Індивідуальні цілі співробітників повинні з'являтися через каскадування цілей бізнесу.

  Коли ми точно знаємо куди ми рухаємося, набагато легше розставляти пріоритети та відсіювати серед щоденних завдань непотрібні. Дослідження показують, що чітка постановка цілей є вкрай важливою для мотивації, необхідної для досягнення цих цілей.

  Якщо ви шукаєте рішення для правильної постановки цілей співробітникам і оцінки їх ефективності  — запрошуємо на вебінар.

  В HR існує  термін Performance Management, основа якого – управління продуктивністю співробітників. Суть Performance Management полягає в персональній роботі з кожним співробітником для розуміння цілей та узгодження їх з цілями компанії.

  Ми запросили двох спікерів, щоб розглянути поняття Performance Management під різними кутами. Перший: погляд HR-фахівця на управління продуктивністю співробітників — як результат підбору ефективних методик для управління та оцінювання талантів. Другий: погляд фахівця з автоматизації процесів, який розглядає продуктивність співробітників  — як результат підбору правильних ІТ-інструментів або їх відсутності.

  В компанії SMART business ми поєднали два підходи й отримали ефективний механізм для управління продуктивністю співробітників.

  Ми поділимося з вами кейсом компанії SMART business та розповімо завдяки яким інструментам нам вдалося покращити свою продуктивність.

  Програма

  Від чого залежить продуктивність співробітників і що таке цілепокладання?

  Правила постановки та каскадування цілей на учасників процесу

  Завдання та цілі оцінки персоналу  Ефективні методи оцінки співробітників за цілями та оцінка компетенцій

  Як підвищити ефективність оцінки персоналу завдяки автоматизованим системам?

  Спікери

  Андрій Лисенко

  HR Business Partner

  SMART business

  Експерт з 15-річним досвідом у сфері HR. Досвід розробки, побудови та впровадження HR-процесів в компаніях, що працюють в галузях ІТ, телекомунікацій та банкінгу.

  Євген Бєлобров

  Product owner

  SMART business

  11 років досвіду ведення проєктів із впровадження CRM- та HRM-систем у галузях ритейлу, банкінгу, страхування,
  B2B-продажів та IT-сервісів.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook 

  Back to Top