Цифровий hub для зберігання
корпоративних документів

ua | ru

Цифровий hub для зберігання
корпоративних документів

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події

 • Date:

  Мова проведення вебінару — російська

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  25 вересня
  11:00

  У сучасному бізнесі майже не залишилось функцій, які неможливо реалізувати у віртуальному середовищі. Навіть багатомільйонні договори, укладені онлайн, сьогодні набувають юридичної сили.

  Проте для багатьох компаній досі залишається викликом відсутність централізованого зберігання контрактів, управління ними та злагоджений доступ для внутрішніх користувачів: бухгалтерії, юристів, відділу документообігу та тих, хто зобов’язаний виконувати договірні умови.

  Цифровий хаб SharePoint Online дозволяє організувати управління корпоративними договорами в єдиній системі, створити алгоритми роботи з ними, зробити підготовку та узгодження контрактів швидкими і простими. Внутрішні користувачі можуть автоматично створювати заявки на формування договорів, погоджувати та підписувати документи онлайн. А головне – працювати у захищеному середовищі та забезпечувати прозорий контракт-менеджмент для всіх сторін, оптимізуючи робочий час та залученість персоналу.

  Працюйте ефективніше, оцифрувавши процеси у своїй організації – від простих завдань, сповіщень і схвалень документів до складних циклів підписання комерційних угод. PowerPlatform та SharePoint дають змогу самостійно створювати спеціальні програми для управління контрактами, автоматизувати їхнє формування та погоджувати з будь-яких пристроїв.

  25 вересня на вебінарі «SharePoint Online: цифровий hub для зберігання корпоративних документів» експерти SMART business продемонструють, як створити такі додатки без навичок програмування та залучення розробників завдяки Microsoft Power Platform та SharePoint.

  Програма вебінару:

  SharePoint Online: цифровий хаб для зберігання корпоративних документів

  Awesome Power Platform: огляд і концепція платформи для створення бізнес-додатків

  SharePoint + Power Platform = разом сильніші

  Демонстрація додатків для управління договорами
  Спікер
  Спікери:


  Олександр Артем'єв

  SharePoint Consultant,
  SMART business


  Володимир Москаленко

  Product Owner/ Systems Architect,
  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook    Apple     Google

  Back to Top