ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  воркшоп
  30 червня
  10:00

  Автоматизація промисловості – один із найбільш швидкозростаючих інноваційних напрямків: автоматизуються цілі виробничі лінії та цехи. Поряд з цим, незважаючи на чітке формулювання правил оцінки якості продукції, зведені в інструкції та чек-листи на будь-якому виробництві, багато із цих операцій виконується вручну.

  Чи можна поряд з масштабною автоматизацією виробництва оптимізувати та зробити швидшим, прозорішим та ефективнішим Quality Control, зберігати історію перевірок і автоматизувати систему звітності? Так! Microsoft Power Automate – це хмарний сервіс автоматизації рутинних дій і процесів, який дозволяє створювати прості і складні флоу для збору та обробки даних із різних джерел.

  За допомогою Power Automate ви можете самостійно автоматизувати для себе, для колег або для компанії різні процеси: від розподілу задач та self-сервісів для працівників до чек-листів для перевірки якості продукції та додатків для автоматичних звітів.

  Для реалізації сценаріїв автоматизації не потрібно бути розробником або IT-спеціалістом, достатньо мати обліковий запис Microsoft 365! І ви навчитеся цьому всього за 1 день.

  30 червня запрошуємо вас на Power Automate Manufacturing Industry Apps in a Day, організований SMART business і Microsoft для обмеженого числа компаній.

  На воркшопі ви дізнаєтеся:

  Як автоматизувати роботу відділу контролю якості за допомогою Power Automate і Power Apps

  Як створювати сертифікати контролю якості

  Як працювати із зауваженнями до якості готової продукції  Як візуалізувати кожен етап перевірки якості

  Як записати і зберегти результати перевірки

  Спікери

  Олександр Артем'єв

  SharePoint Consultant

  SMART business

  Артем Карпенко

  CRM Consultant

  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook  

  Back to Top