ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення воркшопу — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  воркшоп
  16 червня
  10:00

  Кожна компанія, якій необхідно адмініструвати польових співробітників, прагне зробити їх роботу максимально прозорою та ефективною. На практиці ж менеджерам щодня потрібно вести облік робочого часу виїзних команд, отримувати GPS-координати з місця зустрічі з клієнтом та звіти про виконання заявок, навіть якщо на локації нестабільне інтернет-з'єднання.

  Чи можна автоматизувати такий багаторівневий процес контролю, призначення задач та комунікацій? Так! Microsoft Power Automate – це хмарний сервіс автоматизації рутинних дій і процесів, який дозволяє створювати прості і складні флоу для збору та обробки даних з різних джерел.

  За допомогою Power Automate ви можете самостійно автоматизувати для себе, для колег або для компанії різні процеси: від розподілу задач та чек-листів для виконання заявок до self-сервісів для польових співробітників та обробки їх звітів.

  Для реалізації сценаріїв автоматизації та створення мобільного додатку не потрібно бути розробником або IT-спеціалістом, достатньо мати обліковий запис Microsoft 365! І ви навчитеся цьому всього за 1 день.

  16 червня запрошуємо вас на Power Automate Field Workers Apps in a Day, організований SMART business і Microsoft для обмеженої кількості компаній.

  На воркшопі ви дізнаєтеся:

  Як автоматизувати робочу комунікацію та постановку завдань для польових співробітників

  Як табелювати початок та кінець їх робочого дня

  Як отримувати GPS-координати виїзних команд  Як збирати та зберігати інформацію offline

  Як інтегрувати роботу польових співробітників у Microsoft Teams

  Спікери

  Олександр Артем'єв

  SharePoint Consultant

  SMART business

  Артем Карпенко

  CRM Consultant

  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook 

  Back to Top