ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення воркшопу — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  воркшоп
  9 червня
  10:00

  Переважна кількість щоденних задач працівників компаній – це повторювані дії: введення та перенесення даних і документів, типові листи, дзвінки і узгодження. Кожному знайомий шлях до одного «Погоджено!» крізь кілька форм зворотного зв'язку, нарад і ланцюжків електронних листів з переадресацією на різні відділи. За допомогою Power Automate ви можете спростити та прискорити навіть багаторівневий шлях узгодження, вчасно отримати зворотній зв'язок та допомогти колегам швидко включитися в процес.

  Microsoft Power Automate – це хмарний сервіс автоматизації звичних рутинних дій і процесів, який дозволяє створювати прості і складні флоу для збору та обробки даних з різних джерел.

  За допомогою встановлених шаблонів у Power Automate ви можете самостійно автоматизувати для себе, для колег або для компанії різні процеси: від сортування документів до узгодження і призначення задач, чек-листів для перевірки якості продукції або self-сервісів для співробітників.

  Для реалізації сценаріїв автоматизації не потрібно бути розробником або ІТ-спеціалістом, достатньо мати обліковий запис Microsoft 365! І ви навчитеся цьому всього за 1 день.

  9 червня запрошуємо вас на Power Automate Approval Apps in a Day, організований SMART business і Microsoft для обмеженої кількості компаній.

  На воркшопі ви дізнаєтеся:

  Як побудувати процес узгодження в компанії зі складною організаційною структурою

  Як співробітнику відстежувати прогрес узгодження і розуміти, на якому етапі його заявка

  Як побудувати гнучкі сценарії різної складності узгодження з різними учасниками  SmartPoint Intranet & Teams: переваги інтеграції для ефективного командної взаємодії

  Корпоративний портал в Teams. Демонстрація реальної SmartPoint Intranet & Teams інтеграції

  Спікери

  Олександр Артем'єв

  SharePoint Consultant

  SMART business

  Артем Карпенко

  CRM Consultant

  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook 

  Back to Top