MOTIVATION: LEVEL UP! Автоматизація процесу індивідуального плану розвитку – GetSmart.com.ua

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇEvent Details


  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  20 жовтня
  11:00

  Що стимулює бізнес інвестувати в розвиток і навчання співробітників? Утримання перспективних колег, розвиток HR-бренду, підвищення лояльності персоналу, економія ресурсів на пошук фахівців на ринку завдяки внутрішній ротації та зростанню.

  А що мотивує співробітника вчитися? Бажання прокачати необхідні навички для кар'єрного та особистісного росту: нової посади, підвищення кваліфікації, розвитку управлінських компетенцій і підвищення доходу.

  Об'єднати особисті та бізнес-цілі для мотивації співробітника допомагає індивідуальний план розвитку співробітника (ІПР). Ймовірно, ви вже вмієте його складати. Але з кожним роком для різних посад їх стає все більше, все більше співробітників йдуть за схожим сценарієм, і ви не знаєте, як спростити і прискорити цей процес.

  20 жовтня експерт SMART Cloud відповість на ці питання і поділиться новими технологіями на вебінарі «MOTIVATION: LEVEL UP! Автоматизація процесу індивідуального плану розвитку».

  Програма:

  З чого почати автоматизацію вибудови індивідуального плану розвитку

  Як обрати інструменти для автоматизації процесу

  Як уникнути рутини, яка може перетворити інструмент мотивації на демотивацію  Чи готова Microsoft Viva до виходу на ринок України

  Яка функціональність Dynamics 365 вже є у вашому Teams

  Спікер

  Парвін Адбуллаєва

  HR Manager

  SMART Cloud Азербайджан

  HR-експерт з 11-річним досвідом роботи в сферах страхування, телекомунікацій, тютюнової індустрії, з них – 9 років на керівних посадах. Має досвід в організації повного циклу HR-процесів і супроводу змін організаційної структури компаній. Бізнес-тренер.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook  

  Back to Top