ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  18 листопада
  14:00

  Кожна компанія прагне до розвитку і масштабування. Але, у міру зростання, співробітникам всередині бізнесу все складніше обмінюватися інформацією, завданнями і документами через розрізнені канали комунікацій.

  Впровадження технологій та інструментів для автоматизації бізнес-процесів компанії допомагає спростити обмін інформацією, підвищити продуктивність команди та впорядкувати документообіг.

  Microsoft SharePoint – це платформа для спільної роботи, управління документами і система управління контентом. Вона допомагає організувати інформаційні потоки в компанії, налаштувати загальний доступ до файлів, забезпечити внутрішній пошук і візуалізувати важливі ресурси – від контактів співробітників до організаційної структури.

  SharePoint є синонімом «управління документами» з моменту його створення. А посилений інструментами для побудови інтранет-мережі, він стає платформою №1 для спільної роботи, швидких комунікацій і ефективних процесів у вашій компанії.

  18 листопада на вебінарі «SharePoint як платформа для управління корпоративними документами» експерти SMART business познайомлять вас із можливостями SharePoint для керування інформацією, спільною роботою команди, безпечного зберігання даних та багато іншого.

  Програма вебінару:

  Огляд платформи SharePoint

  Спільна робота і управління документами

  Робота з доступами і дозволами

  Можливості та рішення на базі SharePoint: сховище документів, електронний документообіг, інтранет-портал
  Спікер
  Спікери:


  Олександр Артем'єв

  SharePoint Consultant,
  SMART business


  Володимир Москаленко

  Product Owner/ Systems Architect,
  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google

  Back to Top