ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  18 травня
  15:00

  За останній рік багато компаній здійснили революцію в організації дистанційної роботи.

  Локдаун видозмінив комунікацію та командну взаємодію. Раніше було швидше і зручніше отримати інформацію «з рук в руки», неформально поспілкуватись з колегами, використовувати паперові документи для редагування. У remote-режимі це стало не тільки складно, а й неефективно.

  Проявився комунікаційний і інформаційний «вакуум», який вплинув не лише на адаптацію нових співробітників, але й на залучення всього персоналу в стратегію розвитку компанії. Погіршує ситуацію відсутність єдиного сховища інформації – від статутних документів до оргструктури. У ситуації, коли неможливо зайти в сусідній кабінет і запитати: «Де знайти договір?», працівник часто не знає, до кого звернутися онлайн.

  Вихід – створення корпоративного порталу, та перетворення його у єдину точку доступу до усіх інформаційних ресурсів компанії!

  Корпоративна інтранет-мережа – це не ноу-хау, а добре знайомий канал комунікації у багатьох компаніях. Прийшов час трансформувати її в справжній віртуальний офіс! Це допоможе спростити комунікацію між співробітниками, швидше вирішувати робочі питання, оперативно знайомитися з новинами і надати кожному доступ до робочих документів.

  18 травня на вебінарі «Корпоративний портал: інформація & комунікація в один клік» ви дізнаєтеся, чому злагоджені цифрові комунікації – запорука успішної роботи при будь-якому форматі бізнесу, яку роль у становленні нової моделі роботи грає корпоративний портал і як вивести пошук інформації та командну взаємодію на новий рівень.

  Програма вебінару:

  Чому комунікації – ключ до ефективної роботи та залучення співробітників

  Як корпоративний портал об'єднує всі інформаційні ресурси і співробітників компанії

  Екосистема інтранет-простору: як допомогти співробітникам швидко знаходити необхідну інформацію та спілкуватися між собою


  Ліцензування та доступність рішень для голосового трафіку

  Teams Phone System: дзвінки в конференцію, дзвінки з Teams на будь-які пристрої, підключення вашої телефонії (Cisco, Asterisk, Avaya)

  Як стандартні функції телефонії перемістилися в Teams

  Спікери

  Катерина Чуприна

  SharePoint Consultant

  SMART business

  Володимир Москаленко

  Product Owner / Systems Architect

  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogle • Outlook  

  Back to Top