Intranet + Teams: комунікація і командна робота нового рівня – GetSmart.com.ua

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇEvent Details


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  17 червня
  15:00

  Концепція Digital Workplace дозволяє залишатися включеним у робочі комунікації з будь-якого пристрою в будь-якому місці і в будь-який час. Для цього нам необхідна єдина точка доступу в екосистему інформації та комунікацій компанії.

  Що сьогодні об’єднує ця екосистема? Користувачі Microsoft (Office) 365 добре знайомі з її компонентами. Це пошта Outlook, зустрічі, чати і дзвінки в Teams, плани в Planner, програми для будь-якого робочого процесу в Power Apps і аналітика в Power BI. Але головне – інформація і документи всіх форматів на SharePoint, над якими можна працювати разом з командою.

  Стільки додатків! Частина робочого дня витрачається лише на перемикання між ними. Рішення для економії часу, сек’юрності, об'єднання всіх комунікацій та інформації в компанії – це інтеграція інтранет-мережі та Microsoft Teams.

  Такий підхід надає співробітникам доступ до сховища документів і корпоративному порталу з однієї програми на будь-якому девайсі. Ви можете редагувати документи, спілкуватися з колегами, проводити зустрічі і переглядати аналітику. Новини компанії, дні народження колег, оргструктура і все, що є на корпоративному порталі – теж тут, на відстані одного кліка.

  17 червня на вебінарі «Intranet + Teams: комунікація і командна робота нового рівня» ви дізнаєтеся, як отримати захищений доступ до інформації компанії з будь-якого пристрою, як спростити і прискорити спільну роботу з командою, як інтегрувати корпоративний портал в Teams і як це вплине на продуктивність і залученість співробітників. А головне – ви побачите практичні сценарії такої інтеграції.

  Програма вебінару:

  Як створити єдине сховище всіх документів в компанії та отримати до них доступ з будь-якого пристрою

  Персональний кабінет та швидкий доступ до особистих і публічних документів для оперативної роботи співробітників

  Публікація, пошук, спільне редагування і онлайн-обговорення документів з командою  SmartPoint Intranet & Teams: переваги інтеграції для ефективного командної взаємодії

  Корпоративний портал в Teams. Демонстрація реальної SmartPoint Intranet & Teams інтеграції

  Спікери

  Катерина Чуприна

  SharePoint Consultant

  SMART business

  Володимир Москаленко

  Product Owner / Systems Architect

  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook

  Back to Top