Прокачай суперсилу digital-комунікацій з новими апдейдами Teams – GetSmart.com.ua

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇEvent Details


  Мова проведення воркшопу — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  Вебінар
  13 липня
  11:00

  Агов, друзі!

  Якщо ви – користувач Microsoft Teams — приходьте на вебінар.

  Якщо ви активно муштруєте Slack, але відчуваєте, що “щось не так” — приходьте на вебінар.

  Якщо Zoom, Hangouts чи Skype вже втомили вас — приходьте на вебінар.

  Тарас Тумановський сам активно користується Teams у повсякденному робочому житті та охоче розкаже вам про нову функціональність, котра з’явилась на платформі у травні і червні 2021 року. Teams вже давно став надзвичайно зручним застосунком, що об'єднує в собі чати, аудіо- та відеодзвінки, файлообмінник, календар та корпоративні програми. Проте Microsoft активно працює над розширенням платформи.

  Серед найбільш інтригуючих змін травня можемо зазначити такі:

  • Тепер, збираючи людей на зустріч, ви можете запропоновувати їм заповнити анкету з питаннями. Для цього не потрібно створювати додатковий файл у Microsoft Forms, адже функціональність вже вбудована в Teams.
  • Нарешті власники Mac зможуть працювати хоч посеред вечірки, адже з травня почала працювати функція приглушення сторонніх шумів. Нагадаємо: користувачі Windows почали користуватись цією перевагою вже з листопада 2020 року.
  • Teams автоматично підбиратиме найкращий вид для вашої наради. В залежності від того, скільки учасників увімкнули камери, чи є лідируючий спікер, чи транслює хтось зображення на екран, Microsoft Teams змінюватиме динамічний вигляд наради, показуючи якнайбільш доречний контент.
  • А також: пряма інтеграція з Microsoft Power Point, оновлений вид корпоративної телефонії, можливість об’єднувати дзвінки та створювати спільні чати з зовнішніми юзерами з кількістю учасників до 250!

  Проінвестуйте 1 годину свого часу в глибше дослідження платформи для спільної роботи Teams, і величезна кількість рутинних робочих задач почнуть виконуватись швидше та ефективніше – адже ви володітимете інструментом на всі 100!

  P.S. Насамкінець – чи не найголовніша причина відвідати вебінар. Тарас відповість на всі (ВСІ) ваші питання, що стосуватимуться роботи в Teams.

  Програма вебінару:

  Динамічний вид нарад та вебінарів

  Підтримка масштабних зустрічей до 20 000 учасників

  Приглушення сторонніх шумів, базоване на AI


  Нова корпоративна телефонія Teams Calling

  Групові чати з партнерами та контрагентами

  Покращення work-life балансу з Microsoft Viva Insights

  Спікер

  Тарас Тумановський

  Business Application DevOps

  SMART business

  IT-експерт з 7-річним стажем роботи в сфері телекомунікацій. Має досвід в організації call-центрів, побудові IoT-пристроїв моніторингу та супроводі циклу розробки і впровадження програмного забезпечення.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook 

  Back to Top