ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  6 квітня
  14:00

  Кожен бізнес прагне до розвитку та масштабування. Зростаючи, більшість компаній накопичують великі обсяги історичних даних про контрагентів та співробітників, про мережу своїх філій або торгових точок, фінансову та бухгалтерську звітність. Часто, разом із динамічним розвитком, на компанію чекають виклики у вигляді розрізнених джерел інформації, у яких вона дублюється та залишається неструктурованою.

  Подальший аналіз неузгоджений між собою даних ризикує бути нерелевантним та недостовірним для прийняття ефективних рішень.

  ​Використання сховища даних – Data Warehouse – допомагає вирішити такі питання. Це цифрова система, яка узгоджує великі обсяги даних з різних джерел для подальшої бізнес-аналітики (BI) та звітності. Сховища даних зберігають поточні та історичні дані в одному місці та виступають єдиним «центром правди» для організації, адже інформація надходять у сховище з операційних систем (ERP, CRM), баз даних та зовнішніх джерел.

  Впровадження Data Warehouse допомагає нормалізувати та структурувати інформаційні об’єкти, видалити дублі та підготувати дані для спеціалізованих аналітичних систем.

  Запрошуємо вас на вебінар «Data Warehouse: “центр правди” вашої організації», де ви дізнаєтесь про основні типи моделей Data Warehouse, їх призначення та переваги для бізнесу, а також познайомитесь із алгоритмом та етапами впровадження Data Warehouse у компанії.

  Класична ситуація, коли в компанії функціонує кілька систем, які виконують одну й ту ж функцію, наприклад, стара система обліку і нова. Чи завжди виходить отримати із них дані та об'єднати їх для створення звітів? Наскільки ваші дані доступні вам тоді і в тій формі, яка вам потрібна, з достатньою деталізацією і точністю для прийняття рішень?

  Програма вебінару:

  Передумови для створення, основні завдання та цілі впровадження Data Warehouse

  Типи моделей Data Warehouse та ключові підходи до втілення

  Алгоритм та етапи реалізації проекту Data Warehouse

  Додаткові можливості Data Warehouse: бізнес-аналітика (BI)

  Самостоятельное внесение информации. Хранение документов о сотруднике в едином пространстве

  Onboarding и адаптация 24/7
  в удобное для сотрудника время

  Геймификация
  и привлечение

  Спікер

  Євген Кушнір

  Data Warehouse Consultant,
  SMART business.

  Великий досвід (20+) у сфері інформаційних технологій. Більше 15 проектів впроваджень інформаційних систем в банках СНД. Займався повним циклом створення і впровадження ПЗ, управлінням ІТ-командою більше 20 людей.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google

  Back to Top