ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  23 грудня
  10:00

  В умовах панденоміки ритейлери шукають нові методи підвищення ефективності свого бізнесу. Серед ключових трендів – аналіз поведінки споживачів, алгоритмічний маркетинг, оптимізація логістичних ланцюгів, промо та ціноутворення за допомогою AI-технологій.

  Відповіддю на нові запити стає використання ML-моделей, які аналізують дані про споживача. Вони допомагають сформувати, протестувати і запустити ефективні промо-акції, спланувати асортимент і врахувати еластичність товарних цін для максимізації економічного ефекту. Алгоритми спрощують роботу маркетологів і генерують рекомендовані значення для оптимізації планування.

  Перевагою використання інтелектуальних систем стає аналіз еластичності ціни. Бізнеси відстежують цінники та промо в реальному часі та «живуть» на агрегаторах, формуючи динамічне ціноутворення. Сьогодні це запорука конкурентоспроможності ритейлера, адже покупець обирає «свій» товар за кращим співвідношенням «ціна-якість». Але чи достатньо реалізувати competitor-driven підхід, щоб зберегти конкурентні позиції і лояльність клієнта?

  23 грудня на вебінарі «Антикризове планування та оптимізація цін і промо в ритейлі» ви дізнаєтеся, яку роль відіграють клієнтські дані і які результати принесе роздрібному бізнесу використання технологій Data Science для планування та оптимізації промо-кампаній і ціноутворення.

  Програма вебінару:

  Практична реалізація моделі інтелектуальної роздрібної торгівлі

  Зростання маржинальності ритейлу з урахуванням факторів зовнішнього середовища

  Використання алгоритмічних моделей для ефективного планування промо-акцій

  Можливості цінової оптимізації в умовах «нової нормальності»
  Спікер

  Дмитро Солопов

  Менеджер з розвитку бізнесу за напрямком Advanced Analytics,
  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google

  Back to Top