Персоналізація та підвищення продажів в ритейлі за допомогою AI & ML-технологій – GetSmart.com.ua

ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇEvent Details


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  23 березня
  10:00, GMT +2

  Сучасні покупці – представники цифрового покоління. Вони звикли до безлічі можливостей для покупок вдома, на роботі та в дорозі. В таких умовах інтеграція штучного інтелекту в цифрові та звичайні канали продажів допомагає ритейлерам пропонувати клієнтам бажані товари в потрібний час в потрібному місці і так, як їм подобається.

  51% споживачів очікують персоналізованої комунікації від роздрібних магазинів.* Незалежно від способу покупки – онлайн або в магазині – вони очікують, що і продавці, і віртуальні агенти знають їхню історію та вподобання.

  Основа релевантної індивідуальної (або масової індивідуальної) пропозиції – глибоке розуміння споживача і здатність правильно взаємодіяти з клієнтом в правильний момент через правильний канал з правильним меседжем. Ритейлери, які це розуміють, використовують науку про дані для визначення найкращих каналів комунікації та прогнозування ефективних маркетингових активностей.

  Рекомендаційні системи на основі здатного до навчання штучного інтелекту роблять бізнес гнучким і дозволять формувати пропозиції, що перетворюють увагу клієнта на гроші. Ключовий елемент у такій інтелектуальній взаємодії – машинне навчання.

  Тож ваші покупці хочуть персонального ставлення та комфорту під час здійснення покупок. Ви готові?

  23 березня приєднуйтесь до вебінару «Персоналізація та підвищення продажів в ритейлі за допомогою AI & ML-технологій» та дізнайтеся, як інтелектуальні алгоритми і технології допоможуть вам персоналізувати взаємодію для користі клієнта і зростання маржинальності вашого бізнесу.

  Програма вебінару

  Основні завдання персоналізації в ритейлі

  Основні типи алгоритмічної взаємодії з клієнтами  How SMART HCM & LMS can help you with digital onboarding, remote learning, and development of your employees

  Self-education for your new or existing employees

  Some tips on how to prevent burn-out during remote work

  Спікер
  Спікер:


  Дмитро Солопов

  Менеджер з розвитку бізнесу за напрямком
  Advanced Analytics,
  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google 

  Back to Top