ua | ru

ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події

 • Date:
 • Категорії:

  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  вебінар
  30 березня
  10:00, GMT +2

  Технологічні інновації сприяли переходу ритейлерів у всьому світі на новий етап інтелектуальної автоматизації. Серед ключових трендів – прогнозна аналітика, алгоритмічний маркетинг, оптимізація промо та ціноутворення за допомогою AI-технологій.

  Відтепер головна перевага ритейлера у боротьбі за клієнтів – дані, моделі машинного навчання та штучний інтелект. Бізнеси, які аналізують дані для вивчення звичок і відгуків покупців, навчилися передбачати тенденції та споживчий попит, а 40% торгових мереж, які використовують AI-технології, адаптують ціни і спеціальні пропозиції в режимі реального часу. *

  Сьогодні маркетингові команди можуть передбачити поведінку покупців, визначити результативні стимули для покупки та застосувати їх знову. ML-моделі допомагають сформувати, протестувати і запустити ефективні промо-акції, а також врахувати еластичність товарних цін для максимізації економічного ефекту.

  Аналізуючи різноманітні параметри – свята, пори року, погодні умови, ціни і промо конкурентів, автомобільний трафік і навіть епідеміологічну сезонність – алгоритми прогнозують та рекомендують виграшну ціну товару, а також допомагають краще підготуватися до зміни споживчого попиту.

  30 березня приєднуйтесь до вебінару «Прогнозування попиту, оптимізація цін та промо в ритейлі за допомогою AI & ML-технологій» та дізнайтеся, як технології допоможуть вам прогнозувати споживчий попит на товари, реалізувати інтелектуальне ціноутворення та оптимізувати промо-кампанії для зростання маржинальності бізнесу.

  Програма вебінару

  Проблематика прогнозування у роздрібній торгівлі.

  Проблематика ціноутворення та конструювання промо.

  Типи алгоритмічних підходів для вирішення завдань ритейлу.


  How SMART HCM & LMS can help you with digital onboarding, remote learning, and development of your employees

  Self-education for your new or existing employees

  Some tips on how to prevent burn-out during remote work

  Спікер
  Спікер:


  Дмитро Солопов

  Менеджер з розвитку бізнесу за напрямком
  Advanced Analytics,
  SMART business

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  Outlook   Apple   Google

  Back to Top