ua | ru

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇДеталі Події


  Мова проведення вебінару — російська

  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  Вебінар
  8 червня
  11:00

  Уявіть, що ви придбали нову мікрохвильову піч. Вибір функцій радує око: ось тобі і програма “Східний кухар”, і 2 режими розморожування, і навіть спеціальний гриль для курячих крилець. Але кому потрібні ці довгі і нудні інструкції? Тому найбільш “ходові штуки” – це розігрів на 1 і на 2 хв.

  З крутим програмним забезпеченням схожа історія. Ви можете використовувати 10-20% від усього функціоналу і навіть не підозрювати, скільки скарбів приховує в собі ця “програмна мікрохвильовка”.

  Платформа для командної роботи Microsoft Teams була анонсована у 2016 році. І з тих пір вона безупинно розширюється. Інженери Microsoft щомісяця пишуть про оновлену функціональність в офіційному блозі, і ми в SMART business на власному досвіді переконались, що нові фічі роблять робоче життя простішим.

  Якщо ви є постійним користувачем Teams, скажіть, чи знали ви, що:

  • Якщо кілька людей мають погодити певне рішення, ви можете скористатись інструментом Approvals і побудувати ланцюжок погоджень.
  • На платформі можна організовувати вебінари, розподіляючи учасників по кількох різних кімнатах для переговорів. Ви як модератор маєте змогу переміщати людей з однієї “переговорки” в іншу, не перериваючи вебінар.
  • Якщо нарада відбувається англійською – можливо увімкнути живі субтитри (мовлення розшифровується у текст автоматично).
  • Teams можна використовувати як корпоративну телефонію. Так-так, на його базі навіть може функціонувати call-центр!

  Якщо перелічені можливості були для вас невідомими, ласкаво просимо у клуб поціновувачів Teams!

  Під час вебінару Тарас Тумановський розповість, як же змінилась платформа для командної роботи за останні 3 місяці, та відповість на усі ваші питання.

  Програма вебінару:

  Як зробити вебінари на базі Teams комфортними для організаторів та учасників

  Що ви могли не знати про організацію зустрічей з колегами в Teams

  Нова функціональність чатів та каналів  Teams Calling — нова ера корпоративної телефонії?

  Відповіді на найрозповсюдженіші питання про Teams

  Спікер

  Тарас Тумановський

  Business Application DevOps

  SMART business

  IT-експерт з 7-річним стажем роботи в сфері телекомунікацій. Має досвід в організації call-центрів, побудові IoT-пристроїв моніторингу та супроводі циклу розробки і впровадження програмного забезпечення.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook

  Back to Top