Як покращити точність прогнозу та швидко реагувати на зміни попиту у ритейлі?

ua | ru

Як покращити точність прогнозу та швидко реагувати на зміни попиту у ритейлі?

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА ЗА УМОВИ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇEvent Details


  матеріали заходів надаються тільки учасникам, які вказали свою корпоративну адресу та актуальні контактні дані під час реєстрації

  • днів

   00
  • годин

   00
  • хвилин

   00
  • секунд

   00
  Вебінар
  10 серпня
  11:00

  В сучасних умовах кількість та специфіка подій настільки мінлива, що планування стає окремим викликом кожного бізнесу. Ритейл, як представник найбільш затребуваної галузі, одним з перших постав перед завданням врегулювання попиту і пропозиції. Тому питання прогнозування регулярних і промо-продажів лишається актуальним заразяк і рік, і п’ять років тому.

  В боротьбі за точність прогнозування ритейлери переходять від використання традиційних методів до рішень, які базуються на алгоритмах штучного інтелекту та машинного навчання. На цьому етапі слід звертати увагу не лише на закриття базових потреб, а й на розвиток системи: алгоритми самонавчання, потужність платформи, регулярність оновленьадже це стає запорукою точності прогнозування з урахуванням змін та ситуативу.

  Є різні підходи до оцінювання якості прогнозу, але варто розуміти, що ключовим аспектом під час роботи з системами прогнозування є врахування типів попиту та якості ваших вхідних даних. Детальніше можливості таких рішень розглянемо на прикладі SMART Demand Forecast.

  На вебінарі обговоримо такі питання:

  Операційний прогноз – спосіб швидкого реагування на коливання попиту.

  Типи попиту і чому саме вони є основним аспектом у прогнозуванні.

  Підходи до оцінки якості прогнозу та їхні відмінності.

  Як за допомогою ML-алгоритмів побудувати точні прогнози і підвищити бізнес-показники. Приклади роботи SMART Demand Forecast.
  Спікер

  Артем Степанов

  Product Owner SMART Decision Hub | Demand Forecast, Senior NAV/BC Consultant

  SMART business

  Більше 7 років досвіду в сфері прогнозної аналітики та роботи з даними. Успішна реалізація проєктів з автоматизації процесів керування ланцюгами постачання та впровадження ERP-рішень: MTI, Electrolux Ukraine та інші. Досвід ефективного налаштування процесів прогнозування попиту та постачання в одній з великих міжнародних компаній.

  X

  Будь ласка, заповніть усі поля

  X

  Ваша реєстрація надіслана!

  Додайте подію до календаря, щоб не пропустити її

  AppleGoogleOutlook 

  Back to Top